6.5 C
Skopje
четврток, декември 12, 2019

Дневни Архиви: јануари 13, 2019

ВИДЕО: Cosmo Communicator ќе ги замени и вашиот телефон и вашиот комјутер

Овој уред е три работи во едно - телефон, компјутер и камера. Cosmo Communicator е дизајниран така што на корисниците на паметните телефони им...

НАЈПОПУЛАРНИ