4.3 C
Skopje
недела, декември 8, 2019
Почетна Што прави светот?

Што прави светот?

Inno Tech Club desktop 16.10.2019

Копјутерски глушец кој ви ги грее рацете

Кинеската компанија Ananko од Шенжен на Kickstarter стартуваше кампања за компјутерски глушец кој ви ги грее рацете во текот на зимата додека...

Новиот телефон на преклоп на Samsung ќе биде многу поевтин од...

Компанијата Samsung веќе работи на новиот телефон на преклоп, кој ќе биде претставен во февруари, а ќе биде многу поевтин од моделот...

Од идната година на пругите во Данска ќе возат возови на...

Данска од идната година на своите пруги ќе има возови на батерии. Возовите на батерии би требало да се најдат на пругите...

НАЈПОПУЛАРНИ