-0.5 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020
Почетна Тагови флесибилен телефон

Таг: флесибилен телефон

Samsung засега се откажува од свoјот флексибилен телефон

Кога Samsung во март спектакуларно го претстави својот прв флексибилен паметен телефон, Samsung Galaxy Fold, сите имаа големи очекувања. И покрај високата цена, бројни...

НАЈПОПУЛАРНИ