0.2 C
Skopje
понеделник, декември 16, 2019
Почетна Тагови Акцелератор УКИМ

Таг: Акцелератор УКИМ

Акцелераторот УКИМ во сабота ја завршува еднонеделната “Booster Week” со студeнти...

Акцелераторот УКИМ организира презентација во сабота во 13:30 часот во Техничкиот кампус на УКИМ по завршување на еднонеделниот настан “Booster week – Developing Entrepreneurship...

НАЈПОПУЛАРНИ