11.8 C
Skopje
понеделник, март 20, 2023
Почетна Е-училница

Е-училница

Kabtel desktop

Нова Бреинстер Академија за лидерство и менаџмент – стипендии за жени...

Едукативно-технолошката организација Бреинстер (Brainster) го збогати своето портфолио со уште една иновативна Академија, овојпат насочена кон лидерство и менаџмент -  две клучни...

НАЈПОПУЛАРНИ