21 C
Skopje
вторник, септември 29, 2020
Почетна Тагови американска војка

Таг: американска војка

Американската војска разви алгоритам кој знае кога мора да се напиете...

Ако треба да останете будни, веројатно ќе посегнете по нова шолја кафе, но што кога би знаеле точно кога мора и колку кофеин мора...

НАЈПОПУЛАРНИ