33 C
Skopje
четврток, јули 2, 2020
Почетна Тагови безвоздушни гуми

Таг: безвоздушни гуми

Aвтомобилите ќе добијат безвоздушни гуми од 2024 година

Michelin ги здружи силите со General Motors за од 2024 година да почне да произведува автомобили со безвоздушни гуми. Гумите, наречени Uptis, ќе имаат...

НАЈПОПУЛАРНИ