10.1 C
Skopje
вторник, октомври 15, 2019
Почетна Тагови Биомелан

Таг: Биомелан

Маја Милошевска: Произведуваме 8 тони органски сок од аронија. Следна цел...

Маја Милошевска е преубав пример од новата генерација македонски менаџери. Вљубена во производите кои ги произведува семејната фирма  “Биомелан продукт“ од Струга, амбициозна во...