-4 C
Skopje
среда, ноември 25, 2020
Почетна Тагови бојлер

Таг: бојлер

Николовски: СМД Смарт Електроникс го претвори бојлерот на Леов во SMART...

„Паметниот бојлер“ на Леов, за кој СМД Смарт Електроникс го изработи целосниот хардвер и софтвер, како и мобилната  апликацијата овозможува контрола на бојлерот...

НАЈПОПУЛАРНИ