14 C
Skopje
четврток, јуни 4, 2020
Почетна Тагови браќа Болјар

Таг: браќа Болјар

Двајца браќа од Хрватска ги направија најеколошките патики во светот

Двајцата браќа Болјар знаеле дека имаат добра идеја која ќе биде одличен производ уште пред пет години, но им требало време за...

НАЈПОПУЛАРНИ