14 C
Skopje
понеделник, февруари 24, 2020
Почетна Тагови бусност

Таг: бусност

Американската војска разви алгоритам кој знае кога мора да се напиете...

Ако треба да останете будни, веројатно ќе посегнете по нова шолја кафе, но што кога би знаеле точно кога мора и колку кофеин мора...

НАЈПОПУЛАРНИ