-2.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови Вибе Вокер

Таг: Вибе Вокер

По три години, заврши најдолгото патување со електричен автомобил во светот

Ако еден човек може да извози до другата страна од светот во електричен автомобил, тогаш електричните возила навистина би требало да бидат способни за...

НАЈПОПУЛАРНИ