13.7 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Тагови виножито

Таг: виножито

Сообраќајни знаци менуваат бои за да го привлечат вниманието на возачите

Иако сообраќајните значи се многу рефлективни, некои возачи ноќно време не можат да ги забележат. Сега нова технологија ќе им помогне така што сообраќајните...

НАЈПОПУЛАРНИ