2.9 C
Skopje
четврток, февруари 20, 2020
Почетна Тагови водоотпорен ранец

Таг: водоотпорен ранец

Ова е првиот 100% водоотпорен ранец во светот

Booē Hybrid 20 е првиот навистина водоотпорен ранец во светот со револуционерна технологија на затворање на патентите. Ранецот е отпорен и на прашина, можете...

НАЈПОПУЛАРНИ