19.8 C
Skopje
четврток, октомври 5, 2023
Почетна Тагови Волтер Ајзаксон

Таг: Волтер Ајзаксон

#ИновативностЧита: Стив Џобс, биографија од Волтер Ајзаксон

Овој викенд, рубриката #ИновативностЧита ја посветивме на големиот Стив Џобс, односно на извонредната биографија посветена нему. Предлог книгата Стив Џобс од авторот Волтер Ајзаксон е...

НАЈПОПУЛАРНИ