Почетна Тагови Вранец My Way 2011

Таг: Вранец My Way 2011

Црвеното вино My Way 2011 од Бовин прогласено за едно од...

0
Избрани квалитетни вина од целиот свет, како и од САД и Канада беа оценувани на интернационалниот вински натпревар одржан во Рочестер, Њујорк. 25 експерти...