5 C
Skopje
вторник, јануари 26, 2021
Почетна Тагови гужва

Таг: гужва

Google Maps во реално време ќе прикажува колку патници има во...

Никогаш не е пријатно да се возите со воз или автобус кој е преполн со патници, а денес во време на корона...

НАЈПОПУЛАРНИ