5.9 C
Skopje
вторник, октомври 20, 2020
Почетна Тагови Дан Ориаn

Таг: Дан Ориаn

Иновациите и технолошкиот развој се огромно поле за соработка меѓу Израел...

Неговата екселенција Дан Оријан е нерезидентен амбасадор на Израел во нашата земја. Човек од акција, активен гимнастичар, човек со спортски и позитивен дух и...

НАЈПОПУЛАРНИ