0.1 C
Skopje
понеделник, јануари 20, 2020
Почетна Тагови Девствени Острови

Таг: Девствени Острови

Како Ричард Бренсон купи остров кој се продавал за 6 милиони,...

Кога Ричард Бренсон во 70-тите години на минатиот век прв пат слушанл за Девствените Острови, бил заинтригиран. Всушност, тој неколку години претходно ја основал...

НАЈПОПУЛАРНИ