12.8 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
Почетна Тагови Дигитално собрание 2018

Таг: Дигитално собрание 2018

Ќе се формира регионална академија за сајбер безбедност во Скопје

Формирање на нова регионална академија за сајбер безбедност со седиште во Скопје, предложи министерот за информатичко општество и администрација Дамјан Манчевски, за време на...

НАЈПОПУЛАРНИ