0.2 C
Skopje
понеделник, декември 16, 2019
Почетна Тагови Драгана Чифлиганец

Таг: Драгана Чифлиганец

Драгана Д. Чифлиганец добитник на престижната награда „40 под 40“ за...

Извршната директорка на Адора инженеринг, Драгана Д. Чифлиганец, ја доби престижната интернационална награда „40 под 40“, што на...

НАЈПОПУЛАРНИ