23 C
Skopje
сабота, август 15, 2020
Почетна Тагови его

Таг: его

Едноставен трик со кој може да проверите дали вашето его му...

Некои луѓе, со оглед на поголемата одговорност, растат после предизвиците. Градат нови вештини, преземаат поголеми проекти и настојуваат да ги задоволат потребите на своите...

Tip of the Week – Критика!

Кога ќе го слушнеме зборот „критика”, веднаш имаме впечаток дека станува збор за нешто негативно. Во суштина и како дефиниција, според Википедија, критиката значи...

НАЈПОПУЛАРНИ