18.3 C
Skopje
среда, февруари 26, 2020
Почетна Тагови еколошки ресорт

Таг: еколошки ресорт

Фински хотел на гостите им наплаќа според количината јаглерод диоксид која...

Фински хотел ја менува туристичката индустрија така што докажува дека одржливоста навистина се исплатува. Кога гостите ќе трошат помалку енергија, ќе посетуваат...

НАЈПОПУЛАРНИ