19.8 C
Skopje
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Тагови зелено

Таг: зелено

Ова е креаторот на македонското сино и зелено вино

Боите на виното се од растителни екстракти и се сосема природни, а што е најважно немаат вкус и мирис, туку се потполно неутрални, вели ...

НАЈПОПУЛАРНИ