7.8 C
Skopje
вторник, март 21, 2023
Почетна Тагови Зелен печат

Таг: Зелен печат

Прогласени победниците на „Наградата за социјално претприемништво 2020“ (Social Impact Award...

Во екот на пандемиската криза со ковид-19, социјалните нееднаквости стануваат сѐ повидливи и се соочуваме со нови предизвици. И покрај ефектите на...

НАЈПОПУЛАРНИ