Почетна Тагови извинување

Таг: извинување

Цукерберг се извини за скандалот: Ја изгубивме довербата која ја имавте...

0
Основачот на Facebook, Марк Цукерберг, закупи цела страница во речиси сите британски весници за да се извини поради скандалот кој настана со користењето приватни...