33 C
Skopje
четврток, јули 2, 2020
Почетна Тагови инововација

Таг: инововација

Самоил Самак: во соработка со НАСА направивме роботски систем кој ќе...

   Микросам е една од најиновативните компании во земјава! Речиси три децении оваа прилепска компанија го држи приматот на светски познат производител на машини за...

НАЈПОПУЛАРНИ