33 C
Skopje
четврток, јули 2, 2020
Почетна Тагови кабина

Таг: кабина

Во Сингапур поставена првата кабина за пушење која чадот од цигарите...

Компанијата Southern Globe Corporation од Сингапур ја постави првата кабина за пушење во светот Smoking Cabin SG која е способна чадот од цигарите да...

Simba Snoozeliner е автобус за ноќно возење со кревети за спиење

Според извршниот директор на компанијата Simba од Обединетото Кралство, Џејмс Кокс, 27 пати во текот на годината заспиваме додека се возиме во автобус. Токму...

НАЈПОПУЛАРНИ