Почетна Тагови Келн

Таг: Келн

„Витаминка“ се претставува на саемот ISM 2020 во Келн

0
„Витаминка“ има успешно претставување на својот асортиман производи на саемот за кондиторски производи – ISM 2020 во Келн, соопштија од компанијата. Саемот почна вчера...

Mama’s учествува на најголемиот светски саем за храна и пијалaци во...

0
Македонската компанија Mama's, лидер во производството на домашни традиционални производи во прехранбената индустрија, се претставува на најголемиот светски саем за храна и пијалаци, Ануга,...