Почетна Тагови Комерцијална банка

Таг: Комерцијална банка

Комерцијална банка во еко акција: „Чиста навикa“ за почист Градски парк...

0
Над 150 вработени на Комерцијална банка денеска ги засукаа ракавите и заедно со извидниците од Прв Скопски извиднички одред го исчистија Градскиот парк во...

Комерцијална банка постави сопствен систем за производство на електрична енергија

0
Поттикнати од глобалното движење за производство на чиста енергија од обновливи извори и водена од својата општествена одговорност, Комерцијална банка АД Скопје со гордост...

Комерцијална банка ја претстави апликацијата мБанкаКо за фирми

0
Комерцијална банка ја претстави мобилната апликација за правни лица, мБанкаКо, бесплатна апликација за мобилни телефони и за таблети која овозможува сигурен, брз и едноставен...

Традиционална акција на Комерцијална банка – и оваа година „Верверичка“ ве...

0
Како најголема вредност за семејството и за општеството во целина, децата се во фокусот на Комерцијална банка АД Скопје. Традиционалната акција на донирање средства...

Сити Банка ја награди Комерцијална банка како најдобра во меѓународните плаќања

0
Како признание за брзината и квалитетот на меѓународните плаќања во долари и оваа година Комерцијална Банка АД Скопје е добитник на Best Performance STP...

Со Mastercard® Wizz Air кредитна картичка од Комерцијална банка патувате и...

0
Во периодот кога се интензивираат патувањата до блиски и далечни дестинации, кога започнуваат уписите на универзитетите ширум светот, им се остваруваат соништата на возрасните...

Комерцијална банка претстави Mastercard Wizz Air кредитна картичка, прва кобрендирана картичка...

0
Комерцијална банка претстави нова Mastercard® Wizz Air кредитна картичка, која е првата и единствена кобрендирана картичка со авиокомпанија во Македонија, известуваат од банката. Новата картичка...

Комерцијална банка наградена од Commerzbank AG, Frankfurt

0
Комерцијална банка АД Скопје е добитник на наградата Commerzbank’s  STP Excellence Award за 2017 година, како признание за брзината и квалитетот на меѓународните плаќања. Оваа...

Комерцијална банка вечерва ќе ја презентира апликацијата KomPay во киното Cineplexx

0
Промоција на KomPay услугата на Комерцијална банка ќе се одржи вечерва во Cineplexx во трговскиот центар „Сити мол“, каде што од 18.00 до 20.30...

ЕБРД ја награди Комерцијална банка АД Скопје со две престижни награди

0
Комерцијална банка АД Скопје е добитник на две награди од ЕБРД за својата работа и достигнувања во 2017 година. Наградата Most Active Issuing Bank in...