Почетна Тагови КПМГ

Таг: КПМГ

КПМГ во Македонија прослави 20 години постоење

0
Водечката фирма за професионални услуги КПМГ во Македонија синоќа одбележа два значајни настани: својата дваесетгодишнина и именувањето на новиот партнер, г. Срѓан Ранѓеловиќ, со...