-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови Кроација осигурување

Таг: Кроација осигурување

Кроација Осигурување, сигурен партнер на македонскиот репрезентативен ракомет

Во пресрет на дваесет и шестото Светско првенство во ракомет, кое од утре (10.01.) до 27-ми јануари се одржува во Германија и Данска, Кроација...

Кроација Осигурување забележа раст и го зголеми пазарното учество во сегментот...

Натамошниот раст ќе се темели на дигитализација, проширување на продажната мрежа и развој на осигурителни производи и услуги согласно пазарните трендови и потребите на...

Светските трендови и дигиталната технологија брзо навлегуваат и на македонскиот осигурителен...

Гоце Вангеловски, генерален директор на Кроација осигурување – друштво за неживотно осигурување Скопје, во интервју за Иновативност открива детали за најновата платформа на компанијата,...

Со неколку клика до осигурителна полиса од Кроација осигурување

За да го олесни пристапот до полисите за осигурување од страна на корисниците, Кроација осигурување – друштво за неживотно осигурување, воведе нова платформа moja.croatia.mk...

Кроација осигурување во ново седиште во Скопје од 1 март годинава

Кроација осигурување – друштво за неживотно осигурување на 1.март 2018 го отвара новото седиште во Скопје во деловниот објект „Елит Плаза“, позади Универзалната сала....

НАЈПОПУЛАРНИ