-1.6 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020
Почетна Тагови куфер

Таг: куфер

Куферот Bagrider истовремено е и количка за деца

Овој куфер може да се трансформира во седиште на кое децата ќе уживаат да седат и да се возат. Mountain Buggy Bagrider  е мал стилски...

ВИДЕО: Паметен куфер кој генерира струја

Благодарение на куферот EBolt сега можеме во секој момент да имаме бесплатна чиста енергија кога патуваме. Вградените револуционерни тркала KineTech Wheels со секое движење...

ВИДЕО: Куферот на надувување Fugu за неколку секунди се претвора од...

Високотехнолошкиот багаж сега е тренд во светот на технологијата. Сепак, куферот Fugu е малку поинаку паметен. Ги нема дигиталните ѕвона или свирки на другите...

ВИДЕО: Travelmate е куфер кој ќе ве следи во чекор

Во оваа поплава од паметни уреди ретко кој би помислил на паметен куфер, но екипата на Travelmate Robotics заврши одлична работа и осмисли куфер...

Shelfpack е куфер со вграден шкаф во него

Дали знаете убаво да си го спакувате куферот кога треба да патувате некаде? Доколку баш и не ве бидува, сигурно многу често не знаете...

Босанец смисли возило кое се претвора во куфер

Елвис Церо кој живее во Тузла смисли решение за градскиот метеж. Станува збор за прототип на електромоторно возило под името Go City кое може да...

НАЈПОПУЛАРНИ