8.8 C
Skopje
сабота, декември 3, 2022
Почетна Тагови Манчестер Јунајтед

Таг: Манчестер Јунајтед

Adidas направи дрес за Манчестер Јунајтед од рециклирана пластика

Adidas заедно со организацијата за заштита на океаните Parley Ocean Plastic, создаде дрес за Манчестер Јунајтед од рециклирана пластика која е собрана од океанот. Како...

НАЈПОПУЛАРНИ