19.8 C
Skopje
недела, октомври 1, 2023
Почетна Тагови Марта Минаркова

Таг: Марта Минаркова

Македонскиот стартап Спин го репарира стариот мебел и создава уникатен ентериер

Марта Минаркова (Мојсова) работи дизајн на мебел и ентериер, а преку натпреварот „Филантропија на зелени идеи“, го лансирала својот бренд Спин - стартап кој има...

НАЈПОПУЛАРНИ