-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови меки вештини

Таг: меки вештини

Во тек е повикот за Soft Skills Academy Skopje – академија...

Поттикнати од новите трендови за да им излезе во пресрет на студентите при градењето на свoите кариери, EESTEC LC Skopje организира серијa нa бесплатни...

НАЈПОПУЛАРНИ