Почетна Тагови мерење температура

Таг: мерење температура

Босански иноватор создаде специјални очила за борба против корона вирусот

0
Иноваторот Фикрет Алиќ од Тузла на Меѓународниот саем на иновации Арка во Загреб освои златен медал за иновацијата која ја креирал годинава. Станува збор...