Почетна Тагови меурче

Таг: меурче

ВИДЕО: Седиштето SkyDeck ќе овозможи спектакуларен поглед од авионите

0
Компанијата за производство на авиони Windspeed Technologies дизајнираше платформа со форма на меурче која се поставува на горниот дел на авионите и е нова...