Почетна Тагови микроскоп

Таг: микроскоп

Додаток за iPhone им овозможува на корисниците да гледаат и да...

0
Со помош на овој поебен додаток за iPhone корисниците ќе можат да го постават својот телефон на микроскоп и да гледаат неверојатни работи кои...