Почетна Тагови мини-автомобил

Таг: мини-автомобил

Илон Маск ќе прави мини-автомобил

0
Илон Маск и Tesla конечно можат да бидат задоволни со производството на Model 3 и наскоро ќе се свртат кон нови модели, кои ги...