Почетна Тагови Мирјана Мајнова

Таг: Мирјана Мајнова

Најиновативните телевизори и мобилни во светот ќе бидат достапни и кај...

0
Интервју со Мирјана Мајнова, директор на Горење ДООЕЛ Скопје Горење стана дел од семејството на Hisense, водечката светска компанија за електроника. Кои новини ќе ги...