25 C
Skopje
среда, октомври 16, 2019
Почетна Тагови мицелиум

Таг: мицелиум

ИКЕА ќе ја замени амбалажата од стиропор со пластика направена од...

Замислете да можеме да ја замениме сета амбалажа направена од стиропор со алтернативен материјал направен од печурки, која може да ја фрлите во градина...

НАЈПОПУЛАРНИ