Почетна Тагови Младите создаваат

Таг: Младите создаваат

Нов Предизвик од ФИТР – „Младите создаваат“

0
Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) денеска ќе го објави новиот Предизвик за воспоставување лабаратории за производство FAB LABS „МЛАДИТЕ СОЗДАВААТ“. Предизвикот ќе биде...