Почетна Тагови млади иноватори

Таг: млади иноватори

Премиерот Заев и директорот на ФИТР Деспотовски на средба со македонските...

0
Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев, заедно со директорот на Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) Јован Деспотовски, се сретнаа со...