Почетна Тагови млади луѓе

Таг: млади луѓе

Над 90 млади луѓе развиваат решенија за паметни градови на ReThink...

0
Овој викенд од 11 до 13 мај, Solveo го организира ReThink креативниот маратон на тема Rethinking how the city works and lives, кој има за...