Почетна Тагови мобилен паричник

Таг: мобилен паричник

НЛБ Банка воведе NLB Pay, мобилен паричник

0
НЛБ Банка ја промовираше новата услуга,NLB Pay мобилен паричник – која овозможува бесконтактно плаќање на продажните места преку мобилен телефон. NLB Pay е уште една...