Почетна Тагови мобилна зграда

Таг: мобилна зграда

Фински архитект направи мобилни микро згради кои се градат за еден...

0
Многумина не би можеле да замислат да живеат во стан со големина на паркинг место, но микро зградата Tikku е доказ дека може да...