Почетна Тагови модуларен телефон

Таг: модуларен телефон

Fairphone е првиот модуларен паметен телефон во светот кој сами го...

0
Доколку имате iPhone стар 2 години вие веќе сте назад со времето зашто наскоро Apple може да направи надградба за iOS и можеби нема...