Почетна Тагови молитви

Таг: молитви

Англиската црква овозможи молење преку витуелниот асистент Alexа

0
Англиската црква на верниците им понуди можност да го користат виртуелниот асистент на Amazon, Alexа, за молитва. Верниците сега можат да и наредат на...