Почетна Тагови монитор

Таг: монитор

Philips претстави монитор кој на љубопитните не им дава да видат...

0
Philips претстави нов LCD монитор кој е наменет за професионална употреба, но и опремен со интересна заштитна функција. Имено, новиот Philips 242B1V LCD...

Како да се заштитите од штетните ефекти на сината светлина oд...

0
Заморни очи, претерана будност, замаглен вид, главоболки се само некои од симптомите кои ги чувствуваме кога подогло време гледаме во екран. Луѓето кои работат...

ВИДЕО: Сите родители на мало бебе ќе можат мирно да спијат...

0
Оваа „облека за дишење“ е посебно дизајнирана за да го следи дишењето на вашето бебе. Специфичните шари на Swaddle and Breathing Band се дизајнирани...

Новите екрани на Самсунг за 2019 година дизајнирани за модерни работни...

0
Самсунг нуди минималистички “Вселенски Екран“ за модерни работни средини, супер ултра-широк “CRG9“ екран од 49 инчи за врвно искуство при играњето игри и “4K...